Pārlekt uz galveno saturu

Kontakti

Vārds uzvārds

Amats

Tālrunis, e-pasts

Piezīmes

Edmunds Korzunovs

IT un zinātniskā aprīkojuma centra vadītājs

26322644 
Edmunds.Korzunovs@llu.lv
itzac@llu.lv

 

Jānis Sapats

IT sistēmu drošības pārvaldnieks

63005668
145 
Janis.Sapats@llu.lv

IP telefonija, Ulbrokas zinātnes centrs

Aldis Bērziņš

Datortīklu un servisa nodaļas vadītājs

63005668
146 
Aldis.Berzins@llu.lv

 

Aleksandrs Puzanovs

Informatīvo sistēmu nodaļas vadītājs

63005668
145
Aleksandrs.Puzanovs@llu.lv

 

Aigars Putnieks

Win sistēmu administrators

63005668
146 
Aigars.Putnieks@llu.lv

 

Ilona Odziņa

Inženiere-programmētāja 

63005668
145 
Ilona.Odzina@llu.lv

Inventāra uzskaites sistēma, LLU IS

Salvis Daģis

Inženieris-programmētājs

63005668
145 
Salvis.Dagis@llu.lv

 

Kristaps Līdacis

Drošības sistēmu inženieris

63005668
146 
Kristaps.Lidacis@llu.lv

 

Jēkabs Gronskis

Servisa inženieris

63005668
146 
Jekabs.Gronskis@llu.lv

ESAF

Mārtiņš Gunārs Volkovs

Servisa inženieris

63005668
146 
Martins.Volkovs@llu.lv

Administratīvā pārvalde, LF, PTF, SOHU, Sporta centrs

Toms Cīrulis

Servisa inženieris

63005668
146 
Toms.Cirulis@llu.lv

Administratīvā pārvalde, LF, PTF, SOHU, Sporta centrs

Aigars Pluģis

Servisa inženieris

63005668
146 
Aigars.Plugis@llu.lv

VBF, 5, 6, 8 dienesta viesnīca

Roberts Kmetjuks

Servisa inženieris

63005668
146 
Roberts.Kmetjuks@llu.lv

Administratīvā pārvalde, LF, PTF, SOHU, LLU FB, Sporta centrs, AAZI (RAK)

Artūrs Gailis

Servisa inženieris

63005668
146 
Arturs.Gailis@llu.lv

Administratīvā pārvalde, LF, PTF, SOHU, 1., 2., 4., 9., 10. dienesta viesnīca, Sporta centrs

Toms Pauls

Servisa inženieris

63005668
146 
Toms.Pauls@llu.lv

VMF, Bulduru dārzkopības vidusskola

Dagnija Tērauda

Inženiere

63005668
146
Dagnija.Terauda@llu.lv

LLU IS, DVS Namejs

Pāvels Smirnovs

Inženieris-programmētājs

63005668
145
Pavels.Smirnovs@llu.lv

 

Deivids Briedis

Inženieris-programmētājs

63005668
145
Deivids.Briedis@llu.lv

 

Intars Cibuļskis

Ventilācijas iekārtu un automātikas inženieris

63005668
146
Intars.Cibulskis@llu.lv

 

Aldis Pecka

IT administrators

Aldis.Pecka@llu.lv

MF, TF

Andris Dukulis

IT administrators

Andris.Dukulis@llu.lv

TF

Edijs Žvagiņš

Inženieris-programmētājs

Edijs.Zvagins@llu.lv

ITF