Pārlekt uz galveno saturu

Kontakti

Vārds uzvārds

Amats

Tālrunis, e-pasts

Piezīmes

Edmunds Korzunovs

IT un zinātniskā aprīkojuma centra vadītājs

26322644 
Edmunds.Korzunovs@lbtu.lv
itzac@lbtu.lv

 

Jānis Sapats

IT sistēmu drošības pārvaldnieks

63005668
145 
Janis.Sapats@lbtu.lv

IP telefonija, Ulbrokas zinātnes centrs

Aldis Bērziņš

Datortīklu un servisa nodaļas vadītājs

63005668
146 
Aldis.Berzins@lbtu.lv

 

Aleksandrs Puzanovs

Informatīvo sistēmu nodaļas vadītājs

63005668
145
Aleksandrs.Puzanovs@lbtu.lv

 

Aigars Putnieks

Win sistēmu administrators

63005668
146 
Aigars.Putnieks@lbtu.lv

 

Ilona Odziņa

Inženiere-programmētāja 

63005668
145 
Ilona.Odzina@lbtu.lv

Inventāra uzskaites sistēma, LBTU IS

Salvis Daģis

Inženieris-programmētājs

63005668
145 
Salvis.Dagis@lbtu.lv

 

Dāvis Vāceris

Inženieris-programmētājs

63005668
145 
Davis.Vaceris@lbtu.lv

 

Ikars Melnalksnis

Inženieris-programmētājs

63005668
145
Ikars.Melnalksnis@lbtu.lv

 

Dagnija Tērauda

Inženiere

63005668
146
Dagnija.Terauda@lbtu.lv

LBTU IS, DVS Namejs

Dāvis Ornicāns

Drošības sistēmu inženieris

63005668
146 
Davis.Ornicans@lbtu.lv

 

Guntis Bulderbergs

Vājstrāvu inženiersistēmu un automātikas inženieris

63005668
146
Guntis.Bulderbergs@lbtu.lv

 

Artūrs Gailis

Servisa inženieris

63005668
146 
Arturs.Gailis@lbtu.lv

Administratīvā pārvalde, LF, PTF, SOHU, 1., 2., 4., 9., 10. dienesta viesnīca, Sporta centrs

Niks Šķērsts

Servisa inženieris

63005668
146 
Niks.Skersts@lbtu.lv

ESAF, VBF

Ginters Urbacāns

Servisa inženieris

63005668
146
Ginters.Urbacans@lbtu.lv

Administratīvā pārvalde, LF, SOHU

Kristers Rainers Burmass

Servisa inženieris

63005668
146
Kristers.Burmass@lbtu.lv

Administratīvā pārvalde, LF, SOHU

Svens Žiglevics

Servisa inženieris

Svens.Ziglevics@lbtu.lv

VMF

Romualds Pučeta

Multimediju servisa inženieris

Romualds.Puceta@lbtu.lv

 

Aldis Pecka

IT administrators

Aldis.Pecka@lbtu.lv

TF

Andris Dukulis

IT administrators

Andris.Dukulis@lbtu.lv

TF

Ansis Vegners

IT administrators

Ansis.Vegners@lbtu.lv

MF

Kristers Švarcs

Inženieris-programmētājs

Kristers.Svarcs@lbtu.lv

ITF